Nasza strona internetowa używa plików cookies, aby usprawnić jej funkcjonowanie i dopasować treść do oczekiwań użytkowników. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia cookies w swojej przegladarce. Przeczytaj naszą Politykę Cookies
Poniedziałek, 11 marca 2013 22:45
logo

11-040 Dobre Miasto ul. Olsztyńska 2, tel/fax (89) 616-15-91, kom. 609-633-455  


Jarmark Rzeczy Ładnych 2013

Inauguracja Akademii Każdego Wieku rok 2013/2014

Dożynki Gminne - Święto Chleba Głotowo 2013r

Przyjaciele Dobrego Miasta ( Czerwony Tulipan i Krzysztof Daukszewicz )

Przyjaciele Dobrego Miasta ( Czerwony Tulipan i Krzysztof Daukszewicz )

Wieczór z muzyką klasyczną

Międzynarodowe Rodziny Muzykujące im.Stanisława Steczkowskiego 2013

Grupa teatralna Akademii Każdego Wieku - PALLICHO

JAZZTEAVAL 2013

Koncert Dziewczęcego Chóru z Białorusi 17 maja 2013

Dzień Dziecka 2013

Niedzielne Spotkania ze Sztuka - Zofia Antes

Koncert zespołu kameralnego PRO MUSICA ANTIQUA

 

Kino ORANGE 28 kwietnia 2014 r. ~ Spotkanie organizacyjne 29 kwietnia 2014 godz.17:30 ~ Wystawa psów rasowych 1 maja 2014 r. ~ Majówka 3 maja 2014 godz.19:00. ZAPRASZAMY! 

Aktualności

XX Finał WOŚP - 8 stycznia 2012 r.

10.01.2012 14:38

 

SZTAB CENTRUM KULTURY W DOBRYM MIEŚCIE

SKŁADA SERDECZNE PODZIĘKOWANIA FIRMOM, OSOBOM DOBREGO SERCA

BMT I DFM - Joanna i Dariusz Kołakowscy

Bar Familijny – Mirosław Piekarski

Pol-Mot Warfama

Basen na Fali

Warsztaty Terapii Zajęciowej

Salon Meblowy – Małgorzata i Andrzej Zalewscy

Gulsport – Halina i Tadeusz Gulbiccy

Stan Bud – Elżbieta i Stanisław Romańczuk

Jasam -Andrzej Postek

DeLaval

Cukiernia „Pawełek” - Ewa i Paweł Bednarczyk

Świat Dziecka ABC – Iwona i Edmund Zakrzewscy

PSS Społem – Robert Michalkiewicz

Orange oddział Dobre Miasto- Katarzyna Dzikielewska

Stowarzyszenie „Grupa łucznicza” - Dobre Miasto

Punkt Sprzedaży Plus – Zbigniew Sajewiec

Dorota i Andrzej Abako

Dob Sat - Telewizja Kablowa - Jerzy Woś

PZU Życie oddział Olsztyn

Sklep Zoologiczny „Złota Rybka” Zbigniew Horn

„Elektronik” - Wojciech Ruciński

Optyk Okulista NEW LOOK

Studio Urody „Ines” Agnieszka Plichta

Salon Fryzjerski „Mostillo” Emil Matłosz

Salon Fryzjerski”Paula” Anna Typa

Salon Fryzjerski „Gosia” Małgorzata Szutek

Salon Fryzjerski Aneta Maternik

Salon Fryzjerski „Monika” Monika Samoraj

Salon Fryzjerski „Kamil”

Salon Kosmetyczny „Ala” Alicja Stasiewicz

Gabinet Kosmetyczny „Hormon Szczęścia” Monika Gruszycka

Pizzeria „Soprano” Ryszard Zacharski

Bar „Małe Co Nieco” Bożena i Bogdan Strękowscy

Bank Gospodarki Żywnościowej

Warmiński Bank Spółdzielczy

Bank PEKAO SA

Bank PKO BP

Kasa Stefczyka oddział Dobre Miasto

Urząd Miejski w Dobrym Mieście

Komisariat Policji w Dobrym Mieście

„Indeks"  Wojciech Krupa

Lokalna Grupa Działania „Warmiński Zakątek”

„Artech" – Arkadiusz Kieżun

Kwiaciarnia „Floris” - Renata Pieńkos

„Oriflame" – Grażyna Szymelfening

Geting Bank - Dobre Miasto

Zakład Fryzjerski "Monika - Monika Samoraj

Salon Fryzjerski - Aneta Maternik

Jubiler I & M Matusewicz

Odnowa Biologiczna - Agnieszka Wolf

„Taxi" – Norbert Falkiewicz

Złotnik – Jubiler ”KARAT” - Michał Mikulewicz

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Szkolna Służba Medyczna- Gimnazjum Publiczne w Dobrym Mieście

Stanisław Trzaskowski

Grzegorz Wiereszko

Edmund Wysocki

Danuta Fedorowicz

Adam Wronka

Ryszard Kawczyński

Barbara Opała

Marcin Pudłowski

Paweł Pietrulewicz

Łukasz Wrzosek

Lidia Warchoł

Kajetan Miecznik

Zuzia Miecznik

Piotr Miecznik

Wolontariusze z Zespołu Szkół Zawodowych w Dobrym Mieście :  (Marcin Patryk Strzałkowski, Marta Adamiec, Justyna Miącz, Marcin Postek, Krzysztof Podpora, Aleksandra Siedlecka, Olga Dawidowicz, Marcin Dawidowicz, Julita Wierzbicka, Martyna Wierzbicka, Patrycja Zawiślińska, Patrycja Majewska, Emilia Jamioł, Adrian Witkowski, Anna Kos, Karol Cichowicz, Urszula Wierzbicka, Monika Chomej, Magdalena Romanowicz, Eryk Tomaszewski, Karol Jamioł, Anna Cichoń, Katarzyna Chybińska,)

Tim Jurgin Dance Studio – Monika Jurgin oraz Grupy Taneczne

Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Dobrym Mieście

Solistki  z Centrum Kultury : Paulina Trojan, Marysia Żak, Alina Sokołowicz, Martyna Jurczak, Marta Marszko, Roksana Tyc, Kasia Chyżyńska, Wiktoria Łaszkiewicz, Ola Ostaszewska,

Zespół Seniorzy

Rodzina Państwa Kubińskich

Adrian Czaplicki z Zespołem

Rozśpiewane Serduszka

Zespół Zielone Skrzaty

Zespół Warfaro

Zespół IteDe

Zespół Rajamanavah

DZIEKI KTÓRYM WSPARLIŚMY

 XX FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

KWOTĄ 15.044,15 zł.

Centrum Kultury w Dobrym Mieście od wielu lat czynnie włącza się w organizację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy :

Rok 2007 -  9.788,49 

Rok 2008 - 11.039,33

Rok 2009 - 12.568,22

Rok 2010 - 13.373,49

Rok 2011 - 15.328,08

Rok 2012 - 15.044,15

DZIĘKUJEMY ! ! !

 

Strona: Poprzednia | 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 61 | Następna

Centrum Kultury

Akademia Każdego Wieku

Salon Artystyczno Naukowy im. Andrzeja Chryzostoma Załuskiego


Salon Artystyczno Naukowy im. Andrzeja Chryzostoma Załuskiego

Kluby i koła

Imprezy stałe

Polecamy

Pogoda - Dobre Miasto

STATYSTYKI









Poprawny CSS! Poprawny HTML5